Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Autoři REGENERACE

MGR. JARMILA PODHORNÁ

Mgr. Jarmila Podhorná

Mgr. Jarmila Podhorná (1943) absolvovala Pedagogickou fakultu a Přírodovědeckou fakultu v Olomouci. Má tři děti a jejími zájmy jsou alternativní medicína, pěstování zeleniny a květin. Žije v Brodku u Konice, kde lety založila firmu Naděje, která je naším předním výrobcem gemmoterapeutických prostředků.

Je členem celorepublikového sdružení PELERO, Svazu pěstitelů léčivých rostlin při Zemědělské fakultě v Brně, spolupracuje s mnoha lékaři a léčiteli. Ve vlastní botanické zahradě v Brodku u Konice pěstuje celkem 58 druhů domácích a 65 cizokrajných bylin. Přírodní prostředky zpracovává firma Naděje asi ze 120 druhů bylin. Vyrábí především tinktury z bylin a pupenů, dále masti, oleje a také bylinné koupele.

Kontaktní údaje

MGR. JARMILA PODHORNÁ

Mail:podhorna@nadeje-byliny.eu
Telefon:582 391 254
Web:http://www.nadeje-byliny.eu

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival