Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Autoři REGENERACE

MUDR. SEDLÁČEK PETR

MUDr. Sedláček Petr

Pochází z Vlašimi, narodil se ve znamení berana 1. dubna 1955. Na gymnáziu složil státní zkoušku z němčiny. Vystudoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a po promoci pracoval jako lékař v nemocnici. Má atestaci z chirurgie.

V roce 1989 absolvoval kurz akupunktury u profesorky MUDr. Milady Barešové. Od roku 1991 se účastnil kurzů homeopatie, kde také tlumočil z němčiny, a byl zván na kurzy Rakouské homeopatické společnosti. Z němčiny přeložil mj. skripta Dorcsi – Homeopatie II – nauka o lécích, Seznam léků Heel, knihy Klaus Dörner – Osvobozující rozhovor, kolektiv – Psychiatrie (částečně), kolektiv - Diferenciální diagnostika ve vnitřním lékařství.
Od začátku devadesátých let publikuje v různých časopisech; v posledních více než deseti letech v REGENERACI, převážně články s homeopatickou a medicínskou tématikou, jako byl například seriál Domácí lékař. Napsal také několik rozhovorů z oblíbeného hudebního prostředí.
Je autorem knihy Jak se vyznat v laboratorních hodnotách (Eminent) a v rámci výboru České lékařské akupunkturistické společnosti je od roku 2010 šéfredaktorem odborného časopisu Acupunctura Bohemo Slovaca. Za výbor České lékařské homeopatické společnosti se zúčastnil světového kongresu LMHI (Liga medicorum homeopathica interationalis) a zároveň zasedání mezinárodního výboru. Na kongresu v kalifornském Redondo Beach poblíž Los Angeles prezentoval práci Zpráva o využití homeopatického léku Vertigoheelu v terénní praxi Záchranné služby ve Vlašimi. Ta pak byla publikována v roce 2011 v 2. čísle časopisu Biomedical Therapy. Některé zajímavé přednášky z tohoto kongresu přeložil pro náš časopis.
Petr Sedláček žije v Benešově u Prahy, má dvě děti. K jeho zájmům patří kultura, hudba, cestování, fotografování.
V současné době pracuje mimo jiné s diagnostickým přístrojem Global Diagnostics.

Kontaktní údaje

MUDR. SEDLÁČEK PETR

Mail:sedlacek@coord-med.cz
Telefon:776 253 713

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival