Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Autoři REGENERACE

JITKA VODŇANSKÁ

Jitka Vodňanská

Přední česká psychoterapeutka a supervizorka. Vystudovala lékařskou antropologii na přírodovědecké fakultě UK a mimořádné studium psychologie a filosofické fakultě UK. Absolvovala celou řadu psychoterapeutických výcviků hlubinně,humanisticky a transpersonálně orientovaných. ( psychodynamický výcvik ve skupinové terapii – SUR-Jaroslav Skála, PCA - Rogeriánská terapie- F. Ziemling-USA, Rodinná terapie – Petr Boš ,Biosynteza-David Boadella-Švýcarsko, Muzikoterapie – Christoph Schwabe-NDR, Integrovaná supervize –July Hewson- Anglie). Je výcvikovou lektorkou a supervizorkou  dynamicky orientované skupinové terapie, rodinné terapie a výukové integrované supervize.

Založila první československou muzikoterapeutickou společnost v roce 1975.
Vede kurzy bodyterapie a neverbální komunikace. Několik posledních let se věnuje experimentálním konstelacím, kde využívá své bohaté terapeutické a spirituelní zkušenosti. Připravuje výcvik konstelací pro profesionály – terapeuty.

Od roku 1994 se věnuje buddhistické meditaci Vipassana. Jezdí každý rok na 2-4 měsíce do asijských buddhistických klášterů – Barma, Malajsie, Thajsko, Vietnam, Laos, Nepál, Srí Lanka, Indie. Meditaci vipassana učí v Čechách a na Slovensku. Od r. 2006 pořádá dvouleté psychospirituelní kurzy Hledat-Najít-Pustit, kde spojuje meditace, konstelace a nejrůznější formy objevování sebe sama. Ráda a nadšeně sama cestuje. Je autorkou knížky „Hry o život“, spoluautorkou knih: O kouření, Učebnice Občanské nauky. Autorkou řady odborných článků z oblasti psychoterapie, závislostí, spirituality. Publikovala pravidelně v časopise Mladý svět, Dotek, Regenerace.

Kontaktní údaje

JITKA VODŇANSKÁ

Mail:jitka@vodnanska.eu
Web:www.vodnanska.eu

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival