Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Autoři REGENERACE

MGR. VLASTA PEKOVÁ

Mgr.  Vlasta Peková

 Mgr. Vlasta Peková je tantrická terapeutka, zakladatelka masážního studia Tantra Patricia (2005) a Tantralife, školy osobnostního rozvoje, partnerství a tantry (2009).Vystudovala FFUK v Praze, obor čeština, francouzština, němčina. Vedle pedagogické činnosti se věnovala klasickým a léčebným masážím mj. Dornova metoda, reflexní terapie, Deeper Tissue terapie. Přes práci s tělem se dostala až k objevování lidské duše a jejího propojení s tělesnými i psychickými problémy.

Ze všech kurzů osobnostního rozvoje ji nejvíce ovlivnila tantra, která je uceleným systémem a v rámci terapie pracuje se všemi oblastmi těla i duše a nevyhýbá se ani nejsilnější lidské energii - sexualitě. Znalost, jak s touto energií pracovat, umožňuje dosáhnout poměrně rychle úspěchů při řešení osobních problémů klientů, způsobených např. nezpracovaným prožíváním své intimity.
Je absolventkou prvního ročníku Tantra masáží  v ČR školy Tantraworld; úspěšně dokončila výcviky Johna Hawkena Posvátné tělo-vášnivý duch, Advanced Tantra Training , Práce se sexualitou. Inspirovala se i na tantrických kurzech Komaly a tantra józe pro ženy Mohendžodáro.
Poznání o světě energií propojuje aktivním praktikováním zdravého vaření a energeticky vyrovnané výživy dle Art of Life School Kushi Institut Amsterdam, protože člověk zrcadlí to, co je jeho každodenní výživou, tedy i stravou.
Získané poznatky a dovednosti předává se svým partnerem Ing. Vítězslavem Šodkem na kurzech tantrických masáží a partnerské komunikace, avšak zejména skrze masáže tantrické a terapeutické, které jsou její hlavní činností.
 
Web:http://www.tantramassage.cz (informace o masážích), http://www.tantralife.cz (informace o kurzech), mail: vlasta.pekova@gmail.com

Kontaktní údaje

MGR. VLASTA PEKOVÁ

Mail:vlasta.pekova@gmail.com
Web:http://www.tantralife.cz

REGENERACE Online

V archivu REGENERACE Online se nacházejí následující články od tohoto autora:

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival