Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Autoři REGENERACE

ING. JOSEF SCHRÖTTER

Ing. Josef Schrötter

Psychotronik, záhadolog. Narodil se ve Šternberku, v okr. Olomouc. Profesně se zabývá zabezpečovací technikou v železniční dopravě. Psychotronikou se začal zabývat v osmdesátých letech minulého století. Spolupracoval s Dr. Zdeňkem Rejdákem. S českou delegací se zúčastnil VIII. Konference pro výzkum psychotroniky v roce 1993 v USA, kde přednesl přednášku na téma „Vliv GPZ na bezpečnost dopravy“. Zabývá se telestezií – lokalizace GPZ. Automatickou kresbou provádí lokalizaci i distančně na plánku. Druhou jeho disciplínou je diagnostika zdravotního stavu automatickou kresbou a energetická léčba a to na místě nebo distančně. Nejdále léčil distančně pacienta v New Yorku. Zabývá se také záhadologií. Spolupracoval s ČT, Televizí Prima a Nova v pořadech o léčitelství a záhadách. Je hostem řady rozhlasových stanic. Žije ve vesnici Dřetovice nedaleko Prahy.

Jeho poradnu na našich stránkách můžete navštívit online.

REGENERACE Online

V archivu REGENERACE Online se nacházejí následující články od tohoto autora:

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival