Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Autoři REGENERACE

PAVEL VÁŇA

Pavel Váňa

Pavel Váňa se po základní škole vyučil zahradníkem. Navštěvoval botanické přednášky a prakticky celý život se tak ve svém oboru vzdělával. Na brněnské lékařské fakultě absolvoval roční studium základů medicíny, které jsem zakončil s výborným prospěchem. Působil i jako instruktor zahrádkářského svazu, a aby mohl přednášet o léčivých bylinách, přezkoušeli ho na farmaceutické fakultě v Hradci Králové, kde také získal patřičné osvědčení. Mnohokrát přednášel prakticky po celé republice. Vyrůstal v Praze, ale jeho rodina měla kořeny v Novém Bydžově. Po vojně se do města přijel podívat, potkal v něm i budoucí ženu a počátkem 70. let se sem přestěhoval. Když svoji profesi listonoše pověsil na hřebík, tráví spoustu času ve své domácí pracovně.

Je autorem několika knih, které se zapsaly zlatým písmem do fondu české bylinářské literatury. Stabilně spolupracuje s nakladatelstvím EMINENT, kde zatím vyšly Rady bylináře Pavla (1 + 2, k vydání je připraven 3. díl), Průvodce bylináře Pavla celým rokem, S bylinářem Pavlem v kuchyni, Léčivé houby podle bylináře Pavla, Léčení zvířat podle bylináře Pavla, Léčivé stromy a keře podle bylináře Pavla (1 + 2).

V měsíčníku REGENERACE vede pravidelnou bylinářskou poradnu a kalendárium. Bývá také vždy vřele vítaným hostem mnoha veřejných akcí, které redakce časopisu pořádá.

Kontaktní údaje

PAVEL VÁŇA

Mail:pavel.vana@regenerace.cz
Web:http://www.bylinarvana.cz/

REGENERACE Online

V archivu REGENERACE Online se nacházejí následující články od tohoto autora:

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival