Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Autoři REGENERACE

MILAN CALÁBEK

Milan Calábek

Milan Calábek se narodil v roce 1940. Po studiích na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy působil v 60. a 70. letech minulého století v řadě českých divadel, např. Petra Bezruče v Ostravě, Národním divadle a Divadle na Vinohradech. Pak se věnoval antropologii, etnografii a léčitelství, zároveň studoval a praktikoval buddhismus v několika tibetských klášterech v Indii a Nepálu. Spolupracoval s Psychoenergetickou laboratoří prof. Františka Kahudy od doby jejího založení na začátku 80. let.

Od roku 1990 vede společnost Mandala, která roku 1997 založila Univerzitu Nové doby, institut alternativního vzdělávání zaměřený na tělesné zdraví, emocionální vyrovnanost, prohloubení myšlení a dosahování duchovního probuzení, v jejímž rámci přednáší celá řada předních domácích i zahraničních lektorů. Za dobu její existence poskytla cestu za poznáním několika stovkám studentů z Čech, Moravy i Slovenska.

Kontaktní údaje

MILAN CALÁBEK

Mail:milan.calabek@regenerace.cz
Telefon:222 312 336, 222 311 668
Web:http://www.mandala-praha.cz

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival