Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Autoři REGENERACE

ING. STŘÍBRNÝ RICHARD

Ing. Stříbrný Richard

Ing. Richard Stříbný (* 1956 v Opavě) vystudoval VŠCHT v Praze. Pracoval 18 let jako vědecko-výzkumný pracovník ve Výzkumném ústavu energetickém v oboru elektrochemický výzkum korozních procesů. Ve druhé půli sedmdesátých let letech spolupráce s Psychoenergetickou laboratoří prof. Kahudy. Astrologií se zabývá od počátku osmdesátých let. Zakládající člen a tajemník Astrologické společnosti ČR v roce 1990, předseda její profesionální sekce, prosfesionální astrolog od roku 1990. V minulosti byl členem redakční rady týdeníku Astro a dlouhá léta do tohoto týdeníku příspíval až do jeho zániku v roce 2006, nyní píše pravidelně do Regenerace, do Magazínu 2000, Žena a auto, Finanční poradci sobě a iBestof.. Často vystupuje v různých rádiích a TV stanicích. Své dovednosti opírá mj. o látku Jeana Baptisty Morina, účasti na mezinárodních astrologických kongresech např. v Lucernu, v Las Vegas či v Petrohradu. S kolegou Zdeňkem Bohuslavem provozuje již 15 let Školu klasické astrologie.  Dlouholetý zájem o regresní terapii, o hermetismus a filosofii Orientu. Zkušený cestovatel po celém světě.

 

Kontaktní údaje

ING. STŘÍBRNÝ RICHARD

Mail:richard@stribny.cz
Telefon:604506098
Web:http://www.stribny.cz

REGENERACE Online

V archivu REGENERACE Online se nacházejí následující články od tohoto autora:

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival