Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

RSS kanál

Esoterika

Na těchto stránkách přinášíme informace o esoterických fenoménech v podání špičkových autorů měsíčníku REGENERACE.

KRUHY V OBILÍ: HIEROGLYFY BOHŮ

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 09/2008

Autor: Milan CALÁBEK

V souvislosti s kruhy v obilí se obvykle setkávám s třemi otázkami: Proč se nejvíc objevují v jižní Anglii? Jak vznikají? Kdo nebo co je jejich původcem?

Více informací...

VYMÍTÁNÍ ĎÁBLA: POVĚRA, NEBO SKUTEČNOST

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 05/2009

Autor: Zdeněk KRUŠINA

Exorcismus (z řeckého exorkidzein = zapřísahat, zaklínat, exorkismós = vyhánění, vymítání), tajemné slovo, které navozuje nepříjemný pocit v souvislosti s inkvizičními soudy. Mnozí jej považují za dávno překonanou pověru, nemající reálný základ, a sama křesťanská církev je v názoru na vyhánění zlých duchů z lidí, zvířat či věcí nejednotná.

Více informací...

HAHNEMANNŮV OSUD PRŮKOPNÍKA

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 04/2005

Autor: MUDr. Petr SEDLÁČEK

Je naprosto neobvyklé a v historii ojedinělé, aby jediný člověk od základu vybudoval celé vědní odvětví, stanovil hlavní principy a do detailů je rozpracoval, přičemž další dvousetletý vývoj jeho závěry potvrdil. Zároveň měl schopnost přesvědčit o své pravdě ostatní a již za svého života mohl pozorovat světový rozmach vytvořeného oboru. Tímto mužem byl zakladatel homeopatie Christian Friedrich Samuel Hahnemann.

Více informací...

ZENEROVY KARTY - SPONTÁNNÍ A EXPERIMENTÁLNÍ TELEPATIE

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 03/2004

Autor: Jiří KUCHAŘ a Zdeněk KRUŠINA

Telepatie (složenina řeckých slov telos = cíl a pathos = cítit), šířeji chápána jako biokomunikace, je podle oficiální psychotronické definice schopnost živých organismů vzájemně komunikovat, distančně předávat a přijímat informace pomocí vlastních mechanismů, které se uplatňují i za hranicemi rozsahu schopností smyslů, percepční a receptorické činnosti. Kvalita přenášených informací odpovídá stupni organizovanosti živé hmoty.

Více informací...

TEREZA NEUMANNOVÁ Z KONNERSREUTHU: 36 LET BEZ JÍDLA A PITÍ

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 09/2003

Autor: Jiří KUCHAŘ

Dne 22. září 1963, přesně rok poté, co byla Terezička uložena do hrobu, jsme jeli s biskupem Rudolfem Graberem do Konnersreuthu. Na pohřeb jí tenkrát přišlo šest tisíc lidí; jestlipak si na ni vzpomenou ještě dnes, přemítala jsem cestou. V lese byla mlha a když se na kraji roztrhla, spatřila jsem, že všechna pole kolem vesnice se proměnila na parkoviště a odevšad proudily davy. Do očí se mi draly slzy. Nezapomněli. Na 50 000 lidí přijelo, aby si připomněli první výročí. Dorazil dokonce osobně i biskup z Fatimy.

(Anni Spiegl, Leben und Sterben Therese Neumann von Konnersreuth)

Více informací...


Přejít na:  další články >>  


Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival