Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

RSS kanál

Esoterika

Na těchto stránkách přinášíme informace o esoterických fenoménech v podání špičkových autorů měsíčníku REGENERACE.

TAJEMSTVÍ ASTRÁLNÍHO CESTOVÁNÍ

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 12/2002

Autor: Vladimír LIŠKA

O astrálním cestování toho bylo napsáno už poměrně dost. Ale stále se jedná o jev, který se ani při užití nejmodernějších metod výzkumu a experimentů nedaří plně objasnit. Bylo také nezvratně dokázáno, že stav mimotělních prožitků (Out-Of-Body-Experience – dále OOBE), pro astrální cestování typických, lze uměle vyvolat například různými technikami meditací, ale také ho i kontrolovat a regulovat.

Více informací...

FENOMÉN: KIRLIANOVA FOTOGRAFIE

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 02/2004

Autor: Jiří KUCHAŘ

A uplyne sotva první polovina toho století a dojde k uskutečnění toho, co se musí jevit jako něco hrozného pro člověka do věci zasvěceného; dojde k takovému odmítnutí duše, jako kdysi byl v 9. století odmítnut duch. Tato slova pronesl Rudolf Steiner v přednáškovém cyklu, který začal 27. března 1917 v Berlíně. Knižně vyšel později pod názvem Stavební kameny k pochopení mystéria na Golgotě. Je to jeden z nejúžasnějších cyklů, jenž tento zasvěcenec pronesl; pro lidstvo 20. století o to důležitější, že jej doslova prorocky zveřejnil v době, kdy v čase vrcholící první světové války ještě zřejmě nikdo neměl tušení, že na východě Evropy vznikne společnost tak neuvěřitelná.

Více informací...

KIRLIANOVA FOTOGRAFIE

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 11/2008

Autor: Josef SCHRÖTTER

Bioenergetické vyzařování patří mezi známé jevy. K efektům fotografování aury živých organismů se dopracoval v 19. století Nikola Tesla. Ruský elektronik Semjon D. Kirlian tuto skutečnost znovuobjevil a rozpracoval. Proto byla nazvána jeho jménem. Se svou ženou Valentinou přístroj na zachycení aury sestrojil.

Více informací...


Přejít na:  << předchozí články  


Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival