Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Jak se k nám dostanete?

REGENERACE sídlí na adrese: Starostřešovická 79, Praha 6-Střešovice. Do stanic Ořechovka a Baterie jezdí tramvaje 1 a 18 od metra "A" Malostranská a číslo 2 z konečné metra "A" Dejvická, směr Petřiny.

Doporučujeme vystoupit na stanici Ořechovka, vydat se cca 30 metrů směr Petřiny, poté šikmo vzhůru po cestě k penzionu U Hroňků a za ním vlevo do ulice Starostřešovická. Domeček redakce a galerie najdete po pravé straně uličky, modře natřené dveře se štítkem REGENERACE.

Prakticky stejný popis cesty platí i pro jízdu automobilem. Auto doporučujeme zanechat v ulici Nad Hradním vodojemem před penzionem či v blízkém okolí a pokračovat pár desítek metrů pěšky.

Mapa

Kliknutím si otevřete větší mapu

Kliknutím na obrázek lze mapu zvětšit.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Informace

  • Galeriie REGENERACE je veřejné místo určené k výstavám, přednáškám a setkáním. Společně s redakcí sídlí na adrese: Starostřešovická 79, Praha 6-Střešovice.
  • Jak se k nám dostanete, názorně ukazuje mapka. Jezdí k nám tramvaje č. 1, 2 a 18, vystupuje se na stanici Ořechovka. Chcete-li se projít, je to k nám od Pražského hradu opravdu kousek. Pojedete-li autem, najdete v okolních uličkách z obou směrů od Dejvic nebo Vojenské nemocnice pokaždé dost místa na zaparkování.

Akce našich přátel - inzerce

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival