Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

RSS kanál

Co se do časopisu nevešlo

Měsíčník REGENERACE otvírá rubriku v níž budeme uvádět doplňující informace k článkům v Regeneraci.

VYLOSOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮ ČERVNOVÉ AKNETY

Dne 30. 7. proběhlo vylosování 15 čtenářů, kteří odpověděli na naši červnovou anketu.

Vylosovaní byli skontaktováni a bude jim zaslán balíček v hodnotě 500 Kč společností Nominal

Všem účastníkům děkujeme a výhercům gratulujeme!

PRÁVĚ VYCHÁZÍ LETNÍ SPECIÁL REGENERACE

Autor: Pavlína Brzáková

Osvěžující a léčivé nápoje a pokrmy


Autorkami speciálu jsou propagátorka syrové stravy raw food Radmila Zrůstková, bylinářka Radmila Malinovská a autorka venkovských receptů Soňa Francová. Najdete v něm návody a postupy na výrobu osvěžujících šťáv s bylinami, macerovaných nápojů z lesa a přírodní zahrady, lahodných likérů a množství zdravých pokrmů.


Cena SPECIÁLU zakoupeného ve stánku je 49 Kč. Můžete si ho také předplatit či objednat na www.predplatne.cz.Speciály REGENERACE si lze předplatit. Vycházejí šestkrát do roka, jsou celobarevné, s fotografiemi. V roce 2017 vás dále čekají témata: Stres a Spánek. První Speciál v roce 2018 věnujeme tématu Plísně.

MARTA TÖPFEROVÁ - TOULKY MILOKRAJEM

Autor: Lída CHARVÁTOVÁ

"Žila jsem v New Yorku a neplánovala se vrátit. Najednou jsem ale cítila, že si potřebuji vybudovat jiné zázemí než žít v New Yorku životem věčného muzikanta, který platí nájem a vůbec neví, co bude. U nás jsem spolupracovala na desce a zpívání v mateřštině mě oslovilo. Mělo na mě obrovský dopad. Tak jsem si řekla: Když zázemí nebude v New Yorku, tak kde? Přirozeně doma," vypráví zpěvačka a skladatelka Marta Töpferová, která od svých jedenácti let žila v Americe.


Marta Töpferová má za sebou úspěšnou hudební kariéru ve Spojených státech, ale před čtyřmi lety se rozhodla přestěhovat z New Yorku zpět do České republiky, kde našla svůj skladatelský ráj. Naučila se zpívat v češtině, inspiruje se českou, moravskou a slovenskou lidovou hudbou a objevuje české básníky.

Více informací...

SPECIÁL REGENERACE

Autor: Pavlína Brzáková

Jak žít s cukrovkou
Speciál věnovaný diabetu I. i II. typu vznikl ve spolupráci s odborníky ze společnosti Hlídej si zdraví. V rozhovoru s diabetoložkou Jarmilou Jirkovskou se dozvíte, jak je možné tomuto onemocnění předcházet, seznámíte se s různými metodami léčby a se způsobem měření glykemií. Nabídneme i recepty, podle nichž si zdravě a chutně uvaříte. Součástí Speciálu je rozhovor s lékařem Josefem Jonášem o psychických příčinách vzniku onemocnění.

Více informací...

JAROSLAV DUŠEK - ROZUM NENÍ TEN, KDO UZDRAVUJE

Autor: Pavlína Brzáková

S Jaroslavem jsme se potkali na Sázavě. V útulném pohostinství, u praskajícího ohně v krbu. Přišel v ušance, občerstvený, měl za sebou koupel v řece. Byl mráz a všude ležel sníh.

Více informací...


Přejít na:  další články >>  


Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival