Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Objednávka REGENERACE

Každý výtisk u předplatného je oproti ceně na stánku levnější o 6,50 Kč (0,32 €, 9,50 Sk)!

Objednávka po internetu

Nejjednodušší způsob objednání předplatného časopisu REGENRACE je v tuto chvíli vybrat položku PŘEDPLATNÉ v levém menu této stránky (podle země, do které chcete předplatné objednat). Budete přesměrováni na specializovaný web firmy, která pro nás servis předplatitelům zajišťuje.

Nedostali jste svůj předplacený časopis včas nebo přišel poškozený? Předplatné pro Vás zajišťuje firma A.L.L. Production.
Obraťte se na její call centrum +420 234 092 851, kde sedí zkušené operátorky, které Vám mohou okamžitě problém vyřešit. V redakci k tomu, bohužel, nemáme dost informací.

Objednávka mobilním telefonem

Na telefonní číslo 900 11 06 zašlete SMS zprávu ve tvaru OBJ REG JMENO PRIJMENI ULICE CISLODOMU MESTO PSC (cena SMS je 6 Kč). Složenku na úhradu předplatného obdržíte v prvním čísle, které vám bude doručeno poštou.

Příklad 1: OBJ REG PETR VESELKA NADRAZNI 45 CESKYKRUMLOV 38101

Příklad 2: OBJ REG JITKA SOBOTOVA CHOTEVICE 34 CHOTEVICE 54376

Další možnosti objednání REGENERACE

Objednávka poštovní složenkou

Poštovní složenkou typu C zaplaťte částku 171 Kč za půlroční předplatné nebo 342 Kč za předplatné celoroční na adresu A. L. L. production, P. O. Box 732, 111 21 Praha 1. Do zprávy pro příjemce uveďte heslo REGENERACE.

Objednávka poštou

Vyplňte objednací lístek, který naleznete v každém tištěném vydání časopisu, nebo si jej ve formátu PDF stáhněte z tohoto webu a vytiskněte na domácí tiskárně. Vyplněný lístek odešlete na adresu A. L. L. production, P. O. Box 732, 111 21 Praha 1. Složenku na úhradu předplatného obdržíte v prvním čísle, které vám bude doručeno poštou.

Vyhledávání

Vyhledat:  

Regenerace na Facebooku  Regenerace na Twitteru

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 776 253 713
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).
  • Nedostali jste svůj předplacený časopis včas nebo přišel poškozený? Předplatné pro Vás zajišťuje firma A.L.L. Production.
    Obraťte se na její call centrum 840 30 60 90, kde sedí zkušené operátorky, které Vám mohou okamžitě problém vyřešit. V redakci k tomu, bohužel, nemáme dost informací.

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival