Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Poradna REGENERACE

Konzultace a doporučení odborníků

Chcete-li hovořit s našimi odborníky a poradit se o zdravotním problému, který vás trápí, obraťte se na MUDr. Petra Sedláčka - homeopata nebo paní Marii Příhodovou, léčitelku. Každou středu od 13:00 do 16:00 jsou vám k dispozici v redakci na telefonním čísle 776 253 713. Ve stejném čase za nimi můžete také osobně přijít do redakce. Doporučujeme telefonicky si návštěvu domluvit. Mimo tyto hodiny můžete naše konzultanty kontaktovat také přes adresu poradna@regenerace.cz.

Doporučujeme jen léčitele ze Seznamu léčitelů spolupracujících s REGENERACÍ. Kontakty na léčitele v Seznamu léčitelů nadále zasílejte na adresu redakce.

POZOR! ZMĚNA TELEFONNÍCH ČÍSEL

Od 5. 11. 2009 došlo v redakci ke změně telefonního čísla pro STŘEDEČNÍ PORADNU REGENERACE.

776 253 713

Na tomto telefonním čísle vám každou středu od 13:00 do 16:00 jsou k dispozici naši odborní poradci Marie Příhodová nebo Petr Sedláček. Prosíme, do poradny telefonujte výhradně v tuto dobu a na toto nové číslo. Je vysoce pravděpodobné, že pokud zavoláte jindy, nebo na původní telefonní číslo, nebudeme schopni vám poradit.

Naše původní telefonní číslo 233 313 708 zůstává v platnosti. Dovoláte se na něm do sekretariátu redakce.

Jak se k nám dostanete?

REGENERACE sídlí na adrese: Starostřešovická 79, Praha 6-Střešovice. Do stanic Ořechovka a Baterie jezdí tramvaje 1 a 18 od metra "A" Malostranská a číslo 2 z konečné metra "A" Dejvická, směr Petřiny.

Doporučujeme vystoupit na stanici Ořechovka, vydat se cca 30 metrů směr Petřiny, poté šikmo vzhůru po cestě k penzionu U Hroňků a za ním vlevo do ulice Starostřešovická. Domeček redakce a galerie najdete po pravé straně uličky, modře natřené dveře se štítkem REGENERACE.

Prakticky stejný popis cesty platí i pro jízdu automobilem. Auto doporučujeme zanechat v ulici Nad Hradním vodojemem před penzionem či v blízkém okolí a pokračovat pár desítek metrů pěšky.

Mapa

Kliknutím si otevřete větší mapu

Kliknutím na obrázek lze mapu zvětšit.

Vyhledávání

Vyhledat:  

Regenerace na Facebooku  Regenerace na Twitteru

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 776 253 713
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).
  • Nedostali jste svůj předplacený časopis včas nebo přišel poškozený? Předplatné pro Vás zajišťuje firma A.L.L. Production.
    Obraťte se na její call centrum 840 30 60 90, kde sedí zkušené operátorky, které Vám mohou okamžitě problém vyřešit. V redakci k tomu, bohužel, nemáme dost informací.

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival