Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

RSS kanál

Rozhovory REGENERACE

Na těchto stránkách představujeme nejzajímavější osobnosti, s nimiž se můžete setkávat na stránkách REGENERACE.

MARTA FOUČKOVÁ: "VĚK JSOU JEN ČÍSLA. PODSTATNÁ JE SÍLA DUŠE."

Doktorka filozofie Marta Foučková je známá psycholožka, vysokoškolská učitelka, autorka hlubinné terapie a knih Jsem a Já jsem, duchovní průvodce. Setkávali jsme se s ní v REGENERACI při různých příležitostech a nyní bychom jí rádi k životnímu jubileu popřáli zdraví, štěstí, spokojenost do dalších let. A vám předkládáme k potěše i zamyšlení tento rozhovor.

Více informací...

TOMÁŠ SLAVATA: ŽIJ SVŮJ SEN

Dar si člověk musí zasloužit


Sportovec a filantrop Tomáš Slavata navzdory nelehkému dětství, kdy nepoznal otce, zažíval hádky, pití své matky, násilí a věčné útěky z domova, našel smysl života ve sportu a v šestnácti letech se vydal vlastní cestou. V jedenadvaceti si vzal do pěstounské péče z dětského domova své dva synovce a přes deset let je vychovával ve společné domácnosti. Dnes má za sebou úspěšnou sportovní kariéru a naplno se věnuje dětem, které to nejvíce potřebují.

Více informací...

LIBOR MALÝ - ŽIVOT BEZ PENĚZ

Autor: Pavlína Brzáková

Meditující byznysmen a jeho ekonomika daru

Nejdřív vydělal miliony, pak se začal věnovat přesnému opaku: alternativnímu modelu fungování světa bez peněz. Takzvané ekonomice daru. Podnikatel Libor Malý je přesvědčený, že tato cesta přináší větší životní uspokojení. Nejedná se pouze o utopickou vizi a rozpustilé hrátky zabezpečeného zbohatlíka? Je současná společnost připravena fungovat bez reálného odměňování? A jakou roli v této myšlence hraje buddhismus a princip neduality, jehož je Libor Malý velkým příznivcem?

Více informací...

UPÍNÁM SVOU POZORNOST K ŽIVOTU

Autor: Pavlína Brzáková

S malířem Vladimírem Kafkou se setkáváme v REGENERACI podruhé. Když mu amputovali obě nohy, jeho vnitřní svět se změnil. Těžkou životní situaci zvládl a od té doby se kromě malování věnuje také lidem se smrtelnou nemocí. Radost ze života z Vladimíra Kafky doslova sálá a jeho zápal pro jakékoli tvoření je nakažlivý.

Více informací...

JIŘÍ DĚDEČEK - TĚŽKÁ NEMOC MI ODHALILA SÍLU LÉČITELSTVÍ

Jiří Dědeček je písničkář, básník, spisovatel a překladatel. Od roku 2006 působí jako předseda Českého centra Mezinárodního PEN klubu. Poté, co mu lékaři diagnostikovali onkologické onemocnění prostaty, podstoupil obvyklou léčbu, ale začal se zajímat i o celostní medicínu a alternativní způsoby terapie. Třeba o dubovou kúru, Jonášovy kapky či jmelí.

Více informací...


Přejít na:  další články >>  


Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival