Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

RSS kanál

Rozhovory REGENERACE

Na těchto stránkách představujeme nejzajímavější osobnosti, s nimiž se můžete setkávat na stránkách REGENERACE.

IVA BITTOVÁ - VRACÍM SE K MOUDROSTI A PRAVOSTI STARÝCH ČASŮ

Jednou vystupuje s lidovými písněmi, pak hraje jazz, následně předvede neuvěřitelnou variaci na některou ze skladeb vážné hudby. Zpěvačka, houslistka a občasná herečka Iva Bittová je prostě živel, který nejde zařadit. Žije v Americe, koncertuje po celém světě a žije svůj sen. S houslemi, které jí navždy přirostly k srdci. Svým kořenům však zůstává věrná. Do Čech a na Moravu se pravidelně vrací, aby publikum potěšila nějakou nečekanou improvizací. Slovenskými spevy nebo společným projektem s Čikori - posledním albem At Home.

Více informací...

JÍT CESTOU SVÉHO SRDCE


"Příroda to tak vymyslela, že každý nakonec nějak dostane, co si zaslouží."


Robert Fulghum


Vladislava Mlada Jirásková je malířkou obrazů a slov, publicistkou i bylinářkou. Pochází z kraje na jihu Čech. Odmalička se chtěla stát poustevníkem. Toužila malovat obrazy, tvořit, sbírat byliny a žít v souladu s přírodou. Tento sen se jí opravdu vyplnil, když později v dospělosti strávila několik let ve vesničce Svébohy, obklopená přírodou jako poustevník. Dnes žije v příměstské divočině u Prahy, ale svůj domeček na samotě má stále. Má tam svůj ateliér, mýdlárnu a alchymistickou dílnu, kde uplatňuje všechny své praktické zkušenosti. V přilehlé zahradě, která se utěšeně rozrůstá o další léčivé byliny, se hrdě tyčí její sochy a plastiky z betonu, které s vášní k materiálu občas tvoří. Ze zahrady vidí hřbety Novohradských hor, kam se vždy velmi ráda vrací.

Více informací...

HIMÁLAJSKÝ BOJ
SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ - PŘÍBĚH VNITŘNÍ TRANSFORMACE

Autor: Silvie ŠPAČKOVÁ

Je známá svými procítěnými šansony i filmovými a divadelními rolemi. Úspěch a potlesk však její duši plní jen částečně. Zpěvačka a herečka Světlana Nálepková (56) jednou otevřela třináctou komnatu a už nebylo cesty zpět. Při objevování svého nitra prošla regresní terapií, snažila se pochopit význam svých minulých životů a bojovala s výzvami, které jí přichystalo indické pohoří Himálaj. A vypadá to, že zvítězila.


Více informací...

ALZHEIMEROVA CHOROBA - VELKÁ NEZNÁMÁ

Autor: Pavlína Brzáková

Alzheimerova choroba je neurodegenerativní onemocnění mozku, při kterém dochází k postupné demenci. Jako první ho popsali Oskar Fischer a Alois Alzheimer, po němž byla také pojmenována. Požádali jsme o rozhovor Doc. MUDr. Petra Zacha, CSc, vedoucího Ústavu anatomie na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, který se zabývá výzkumem této nemoci ve vztahu ke stresu a možnostem prevence.


Více informací...

KATEŘINA MILER - VE MNĚ JE SVĚT, KTERÝ VIDÍM KOLEM SEBE

Autor: Pavlína Brzáková

Kateřina Miler je výtvarnice, malířka a kreslířka, ilustrátorka dětské literatury, autorka leporel a ilustrací učebnic pro základní školy. Je také dcerou a pokračovatelkou legendárního tvůrce Krtečka, Zdeňka Milera. Má vílí zjev, mluví se stejnou jemností, jako když maluje obrázky pro děti. Dokáže upéct bochník chleba, po kterém pak všichni šílí.

Více informací...
Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival