Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

RSS kanál

Tipy Regenerace

Na těchto stránkách budeme upozorňovat na zajímavé akce a události které byste si neměli nechat ujít.

VITALPENZION NOVINA

Vitalpenzion Novina nabízí jako první penzion v České republice pobyty se zdravou 100% rostlinnou stravou a pořádá semináře a tematické víkendy zaměřené na zdraví, výživu a osobní rozvoj. Do konce tohoto roku se tu koná např.: Víkend s výrobou přírodní veganské kosmetiky s Juditou Klimentovou (11.?13. listopadu), kde se naučíte, jak si vyrobit vlastní domácí a ekologickou kosmetiku, nebo Víkend s veganským italským menu (25.?27. listopadu) a v prosinci pak Kurz výroby vánočního cukrawí (2.-4. prosince) či Silvestr na Novině (28. 12.-1. 1.). To vše v krásné přírodě plné zajímavých míst.
Kryštofovo Údolí se může pochlubit kamenným železničním viaduktem či muzeem betlémů, v širším okolí penzionu by vás mohl nalákat Ještěd, Liberec, Lužická jezera či Ralsko.
Více informací najdete na webových stránkách penzionu: www.penzionnovina.cz.

Více informací...

HERNÍ ŘÁD SOUTĚŽÍ PRO PŘEDPLATITELE

Více informací...

SOUTĚŽ PRO PŘEDPLATITELE O 2 VÍKENDOVÉ POBYTY VE VITALPENZIONU NOVINA

Prodlužte si kombinované předplatné našich časopisů a zařaďte se do slosování o 2 dárkové poukazy pro 2 osoby na víkendový pobyt dle vašeho výběru ve Vitalpenzionu Novina v krásném Kryštofově Údolí. Stačí, když si prodloužíte vaše kombinované předplatné na rok 2017.

Více informací...

POZVÁNKA - JAK SE RODÍ FESTIVAL V JURTĚ

Autor: Hana Štroblová

Všechno začalo jednoho únorového rána minulého roku. Dívala jsem se na zasněženou zahradu a najednou jsem dostala odpověď na otázku o tom, kde bych měla tvořit s dětmi a pořádat kurzy. Jurta! Začala jsem se smát. Jurta? Vím, co to je, ale já a jurta? 

Více informací...

POZVÁNKA - DISHARMONIE ŽIVOTA

Autor: Šimon Krbec

Už potřetí vyjede na české koleje divadelní a vzdělávací Vlak Lustig, který připomíná památku obětí genocidy. Stejně jako v předchozích letech Vlak představí úspěšné divadelní zpracování novely Arnošta Lustiga Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou. A stejně jako v loňském roce bude součástí vlakové soupravy vzdělávací vagon Výzkumného centra archeologie zla. V rámci přednáškového cyklu Člověk a zlo bude mít veřejnost příležitost se seznámit s výsledky bádání v oboru studia genocid.  

Více informací...


Přejít na:  další články >>  


Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival