Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

RSS kanál

Zdraví

Na těchto stránkách přinášíme informace o přírodní medicíně, tradičních i moderních trendech šetrného léčení a přirozené cestě ke zdraví.

SEDM OTÁZEK K REFLEXNÍ TERAPII

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 11/2009

Autor: Marie PŘÍHODOVÁ

Reflexní terapeutku a léčitelku Marii Příhodovou naši pravidelní čtenáři velmi dobře znají. S jejími radami a doporučeními se mohou setkat nejen na stránkách REGENERACE a v naší středeční telefonické poradně, ale také v cyklu kurzů Jančovy školy reflexní terapie. Tentokrát jsme ji požádali o odpověď na sedm nejčastějších otázek, které se týkají této její oblíbené léčebné metody.

Více informací...

ŽLUČOVÉ KAMENY DOKÁŽOU POTRÁPIT

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 10/2009

Autor: (jds)

Cholecystolitiáza, žlučové kameny, patří k „výdobytkům“ moderní civilizace, které dokážou znepříjemnit život velké části populace. Rizikových faktorů pro toto onemocnění je v literatuře uvá děno velmi mnoho: od typicky civilizačních – stresu, znečištěného životního prostředí a špatných stravovacích návyků, až po ty přirozené – například těhotenství. Ale jak se jich zbavit?

Více informací...

CO DĚLAT, KDYŽ PÁLÍ ŽÁHA?

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 10/2009

Autor: MUDr. Josef JONÁŠ

Již několik let trpím pálením žáhy. Ani jedlá soda nezabírá. Prosím, poraďte, jak se efektivně tohoto problému zbavit.

Jarka N.

Více informací...

JAK NA PROBLÉMY S VLASY

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 06/2009

Autor: MUDr. Petr SEDLÁČEK

V tomto případě nejde o ohrožení života nebo vážnou poruchu zdraví, ovšem i kosmetické problémy nás dovedou potrápit. Vlasy vypadávají, třepí se na koncích, lámou se, tvoří se v nich lupy. Vypadávání vlasů i tvorba lupů mohou být důsledkem nesprávné výživy, stresu, onemocnění nebo špatné péče. Někdy je to způsobeno určitými léky (např. kortikosteroidy), jindy hormonálními změnami a přibývajícím věkem.

Více informací...

MYSTICKÝ RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ

Vybráno z měsíčníku REGENERACE č. 09/2009

Autor: Pavel VÁŇA

Při setkání s člověkem, který trpěl těžkou schizofrenií, kdy mu několik našeptávačů sdělovalo, co má dělat, jak se má chovat, někteří ho dokonce nabádali k sebevraždě, jsem se znovu přesvědčil o tom, že největší a zároveň nejzajímavější záhadou pozemských jevů je tajemství života, záhada živé hmoty a jejích projevů. Živá hmota se nám zdá být na první pohled jednoduchá, tím úžasnější a velkolepější jsou její projevy navenek. Vše zastírá tajemná clona, která zastiňuje pohled do závratných jevů hmoty. Ta je současnou vědou trochu poodhalena a některá fakta jsou tak zajímavá, že by s nimi měl být každý seznámen.

Více informací...
Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival