Zprava je to s 206 REGENERACE - -

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

BRANDON BAYS A JEJÍ NOVÁ KNIHA O VĚDOMÍ

Autor: Jiří Kuchař

Brandon Bays a její nová kniha o vědomí

Jméno Brandon Bays slyšeli čtenáří REGENERACE poprvé v souvislosti s rozhovorem v roce 2007 a vydáním její knihy Cesta, která v té době byla skutečným světovým bestsellerem. Pokud ji znáte, nebudete se moc divit, že v posledních letech patří i u nás mezi velmi úspěšné publikace.

Po první knize se objevily dvě další, Svoboda a Cesta pro děti, a v říjnu vychází v pořadí čtvrtá. Jmenuje se Cesta / Vědomí – nová měna a sympatická Američanka ji napsala se svým manželem. Každý rok spolu navštíví desítky zemí a v každé z nich organizují semináře, včetně programu pro akreditované terapeuty a vizionářského vedení. Dávají lidem šanci probudit se do jejich nejhlubšího potenciálu a přinášejí jim osvobozující poznatky; společně sdílejí hlubokou lásku k pravdě a oddanost životní snaze probudit celý svět. Nabízejí skutečnou svobodu a hojnost.

 
Ačkoli to zní jako fráze, opak je pravdou – jak pochopil každý, kdo knihy o Cestě zná. Pokud se ty první nesly v duchu radikální transformativní práce v oblasti buněčného léčení, emocionální pohody a duchovního probuzení, je tato logickou a velmi důležitou nadstavbou. Brandon Bays má zvláštní výhodu, pokud se to tak dá nazvat: silami vlastní probuzené mysli se vyléčila z nádoru velikosti basketbalového míče, který zaplnil břišní dutinu až po bránici. Trvalo jí to šest a půl týdne. Po požáru pak zanedlouho přišla o všechno, nato ji opustil manžel a na čas se od ní vzdálila jediná dcera. Její metody se zrodily z přímé zkušenosti, díky život transformující duchovní cestě. Během posledních patnácti let se Cesta významnou měrou rozrostla a v dnešní době v sobě zahrnuje i osvobozující proces, který lidem přináší skutečné naplnění a hojnost po všech stránkách ‒ emocionální, fyzické, duchovní i finančně-materiální.
„V této knize najdete pozvání na novou významnou životní cestu, která vás zbaví omezujících vzorců chování, jež vám brání prožívat v životě trvalé naplnění. Tento praktický a velice účinný proces vás krok za krokem oprostí od strachu, emocionálních bloků a hluboce uložených negativních přesvědčení, která oslabují vaši schopnost manifestovat vědomou hojnost. Jedinečné a osvobozující poznatky vás otevřou přímo do vašeho neohraničeného potenciálu, bez námahy vás zavedou k projevu neomezené hojnosti ve vaší kariéře, zdraví, vztazích, tvořivosti, a to po finanční, emocionální, fyzické i duchovní stránce vašeho bytí.
Tato práce vás radikálně osvobodí. Poskytne vám vědomé a účinné nástroje k manifestaci zdravé hojnosti ve vašem životě a prostředky k tomu, abyste se stali součástí vlny probuzení a transformace, kterou náš svět potřebuje.“
Slovům Brandon Bays rozumí každý, kdo se alespoň někdy zamýšlí nad posláním svého života a jeho smyslem. Sama je skutečně zářným příkladem své práce, z řádků jejích knih sálá radost a energie, přirozená láska a vděčnost životu. Tato kniha má ovšem ještě další rozměr: Autoři se zaměřují na zásadní otázku, jak manifestovat hojnost, která prospěje celé Zemi a všem jejím obyvatelům a která je víc než jenom sobeckým přáním získat to, co podle našeho názoru přinese štěstí a naplnění nám samotným.
 
„Po absolvování Cesty jsem měl pocit, jako bych se umyl uvnitř i vně, jako by mě někdo vytřel dočista. Cítil jsem, že mám opět zdravé a neporušené srdce. Měl jsem sto chutí tancovat, zpívat a oslavovat… Konečně jsem se cítil svobodný.“ Tato slova napsal redaktor The Sunday Times. Brandon Bays chválí i Deepak Chopra a Dan Millman, její práci a Cestu oceňuje také Candace Pert, světoznámá americká lékařka, kterou znáte z článků o biomodulační medicíně od Jana Šuly. Vědí proč, řekl bych.
 
Jiří KUCHAŘ
 
 

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival