Zprava je to s 28 REGENERACE - - (jak), FOTO Kamil VARCOLLER

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

LELKY Z KABELKY A VAŠEK VAŠÁK

Autor: (jak), FOTO Kamil VARCOLLER

Fotoreportáž ze křtu nové knihy.

Slavnostního křtu již třetího dílu Lelků z pera Vaška Vašáka (vydal EMINENT) se 26. ledna 2009 v pražském klubu Vagon zúčastnila řada osobností. Lelky z kabelky ilustroval, stejně jako předešlé dva díly fejetonů (Jak nachytat lelky, Jak posnídat lelky), přední český kreslíř Vladimír Renčín. Bohužel z důvodu nemoci se akce nezúčastnil.

Publicistice se Vašek Vašák věnuje od počátku 90. let již minulého století. I tentokrát se projevil jako výborný pozorovatel a glosátor. Zabývá se situacemi z každodenního života, které rozvádí do humorného až absurdního vyústění. Kupříkladu čtenáře učí, jak si oblíbit milionáře, jak se kultivovaně proházet, jak přivítat ufony, jak přijít k vyznamenání nebo jak se pozná zločinec. Vašek Vašák a třetí díl Lelků.Autor v sobě nezapře ani bigbeatovou minulost. Ve Vagonu si zazpíval několik starých fláků od skupin Status Quo, Creedence Clearwater Revival, Deep Purple, Spencer Davis Group, Pink Floyd a Free. A někteří pamětníci z řad publika se dokonce přidali k němu.


O tom, že Vašek Vašák (v pláštěnce uprostřed) má smysl pro humor, snad nikdo nepochyboval. Při netradičním křtu – zleva: Marie Pačesová, přítelkyně autora, literární kritik Jan Lukeš, filmový historik Pavel Taussig a fotbalový internacionál František Veselý.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival