Zprava je to s 708 REGENERACE - Přirozená cesta ke zdraví a poznání

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

SOUTĚŽ PRO PŘEDPLATITELE O 2 VÍKENDOVÉ POBYTY VE VITALPENZIONU NOVINA

Prodlužte si kombinované předplatné našich časopisů a zařaďte se do slosování o 2 dárkové poukazy pro 2 osoby na víkendový pobyt dle vašeho výběru ve Vitalpenzionu Novina v krásném Kryštofově Údolí. Stačí, když si prodloužíte vaše kombinované předplatné na rok 2017.

Podmínky soutěže:

1. Soutěž je určena pro předplatitele v kompletu: Regenerace + Speciál + Extra. To je celkem 22 časopisů za rok.

2. Soutěž probíhá od: 31. 10. do 31. 12. 2016

3. Cena prodloužení předplatného je: 706,- Kč.

4. Prodloužit předplatné lze pouze na tel. čísle: 840 306 090, nebo na e-mailové adrese: predplatne@predplatne.cz nebo přes objednací lístek zveřejněný v každém měsíčníku Regenerace. Ostatní způsoby prodloužení předplatného nebudou moci být zařazeny do slosování.

5. Objednávka prodloužení předplatného je závazná. Důležitý je termín připsání částky 706,- Kč na účet 77886663/5500. Rozhodující je však datum připojení platby k předplatnému, která musí být nejpozději do 23:59 hod. dne 31. 12. 2016. Možnosti platby předplatného: složenkou typu A, bankovním převodem na účet: 77886663/5500. Veškeré bližší podmínky objednávky a následné platby se řídí příslušnými Obchodními podmínkami společnosti A.L.L. Production, s. r. o., které jsou k nahlédnutí na www.predplatne.cz. Do hry bude zařazeno i darování prodloužení předplatného. (Více na tel.: 840 306 090 nebo na e-mailové adrese: predplatne@predplatne.cz). Účastí v soutěži dáváte souhlas s těmito podmínkami.

6. Vylosování proběhne dne 2. 2. 2017 systémem náhodného vygenerování databáze. Budou vybráni 2 výherci. Ti si vyberou víkend v roce 2017 dle vlastního výběru a dle obsazenosti Vitalpenzionu. Každý pobyt je určen pro 2 osoby.

7. Výherci budou obeznámeni a budou jim předány vouchery s unikátním kódem. Zaslán elektronicky nebo Českou poštou.

8. Zodpovědnost za veškeré plnění výhry přebírá společnost Bioobchod.cz, s.r.o., která se zavazuje k maximálnímu plnění nabízených služeb ke spokojenosti výherce tak, aby nebylo poškozeno dobré jméno společnosti Regenerace, ale ani společnosti Bioobchod.cz, s.r.o. .

9. Výherce souhlasí s tím, že jeho jméno bude zveřejněno na webových stránkách www.regenerace.cz, www.predplatne.cz a v tištěném vydání časopisu Regenerace - 3/17, bude učiněna fotodokumentace o příjezdu do místa určení.

10. Předplatitel tímto uděluje souhlas vydavateli časopisu, společnosti Regenerace, spol. s r. o., k využití výše uvedených osobních údajů ke všem činnostem souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost A.L.L. Production, s. r. o. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. V případě, že se domnívá, že jsou jeho údaje zpracovávány v rozporu se zákonem, má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

11. Soutěžící, kteří si zásilku nepřevezmou do 30 dnů nebo zažádají o vrácení předplatného, nemůžou být do soutěže zařazeni. V případě uskutečnění výhry nemůžou výherci zažádat o navrácení finanční částky za předplatné.

12. Podmínky soutěže se dále řídí platným Herním řádem.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival