Zprava je to s 710 REGENERACE - Vitalpenzion Novina

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

VITALPENZION NOVINA

Vitalpenzion Novina nabízí jako první penzion v České republice pobyty se zdravou 100% rostlinnou stravou a pořádá semináře a tematické víkendy zaměřené na zdraví, výživu a osobní rozvoj. Do konce tohoto roku se tu koná např.: Víkend s výrobou přírodní veganské kosmetiky s Juditou Klimentovou (11.?13. listopadu), kde se naučíte, jak si vyrobit vlastní domácí a ekologickou kosmetiku, nebo Víkend s veganským italským menu (25.?27. listopadu) a v prosinci pak Kurz výroby vánočního cukrawí (2.-4. prosince) či Silvestr na Novině (28. 12.-1. 1.). To vše v krásné přírodě plné zajímavých míst. Kryštofovo Údolí se může pochlubit kamenným železničním viaduktem či muzeem betlémů, v širším okolí penzionu by vás mohl nalákat Ještěd, Liberec, Lužická jezera či Ralsko. Více informací najdete na webových stránkách penzionu: www.penzionnovina.cz.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival