Zprava je to s 712 REGENERACE - Přirozená cesta ke zdraví a poznání

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

PODVEČERY S REGENERACÍ

Zdraví jako vánoční dárek

Redakce časopisu REGENERACE pro vás ve spolupráci s pražskou Městskou knihovnou připravila setkání s psychoterapeutkou PhDr. Patricií Anzari, CSc., výtvarnicí a bylinářkou Vladislavou Mladou Jiráskovou a MUDr. Davidem Frejem.
Přednášky začínají v 19:00 hodin

1. 12. Vánoční svátky pro duši

Úvahy známé psychoterapeutky PhDr. Patricie Anzari, Csc., nad proměnou tradic a duchovních hodnot. Inspirace pro překonávání mezigeneračních konfliktů. Rodinné rituály jako cesta k prohloubení vztahů. Léčivé účinky radostných překvapení, umění obdarovat.

8. 12. Léčivá domác(t)nost

Vladislava Mlada Jirásková, autorka nové knihy Léčivá domác(t)nost, připravila předvánoční povídání o roli ženy, která je moudrá, praktická a je si vědoma své role léčitelky v rodině. Je spojena se svou vnitřní moudrostí a dokáže svůj potenciál rozdávat v praktických radách o bylinách, vůních, mastích, čajích, přírodní kosmetice, ale i o lidových tradicích a kořenech naší kultury. Desatero ženských ctností je důležité pro zdravý chod dnešní rodiny.

15. 12. Jak zůstat zdraví nejen během Vánoc

Na přednášce MUDr. Davida Freje se dozvíte, co ve vánočním čase jedli naši předkové a jak chutně, a především zdravě vánočně vařit a péct. K Vánocům si dejte zdraví jako dárek. Vánoční setkání s lékařem Davidem Frejem je zároveň věnováno představení jeho nové knihy Tučné superpotraviny a oleje.

Přednášky se konají v Malém sále Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1. Vstupné je 40 Kč. Informace ? tel.: 257 532 908, 257 532 013, pokladna ? tel.: 222 113 425, 222 113 377.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival