Zprava je to s 720 REGENERACE - -

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

POZVÁNKY - PODVEČERY S REGENERACÍ - BŘEZEN

Autor: Pavlína Brzáková

Vážení a milí,
redakce časopisu REGENERACE pro vás připravila ve spolupráci s pražskou Městskou knihovnou setkání s MUDr. Davidem Frejem a psychoterapeutkou PhDr. Patricií Anzari, CSc. Přednášky začínají v 19:00 hodin
Přednášky se konají v Malém sále Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1. Vstupné je 40 Kč. Informace - tel.: 257 532 908, 257 532 013, pokladna - tel.: 222 113 425, 222 113 377.

2. 3. Zvládání krizí aktivací vnitřní síly

Úvaha známé psychoterapeutky PhDr. Patricie Anzari, CSc., nad možnostmi změny převládajících pasivních a úzkostných postojů k životním problémům psychického i zdravotního rázu.

23. 3. Tučné superpotraviny a oleje

MUDr. David Frej na základě odborných studií ukazuje, že cukry spolu s nedostatkem tuků a také nízká hladina cholesterolu zkracují život a zvyšují riziko nemocí. Kvalitní a zdravé tuky jsou přitom nejdůležitější živinou v naší stravě. Dozvíte se, které tučné potraviny a oleje jsou pro zdraví nejvhodnější.

30. 3. Univerzální vědomí - Bůh - Láska

Psychologicko-filozofické pojednání PhDr. Patricie Anzari, CSc., o transpersonální dimenzi lidského příběhu. Praktický přístup k překonávání rozdílů ve vyznání, názorech a přesvědčení, k nacházení společné řeči a vzájemnému respektu. Možnosti využití výsledků zkoumání stavů rozšířeného vědomí.

Oslava jarní rovnodennosti

20. března od 18:00 hodin

Zveme vás k oslavě jarní rovnodennosti v pondělí 20. března od 18:00 hodin, která se uskuteční u sochy svatého Donáta v na křižovatce polních cest mezi obcemi Úvaly, Škvorec a Přišimasy. Přijďte s námi přivítat jaro u ohně v přírodě a prožít společný rituál. Akci podporuje časopis REGENERACE a průvodkyněmi večera jsou bylinářka a výtvarnice Vladislava Mlada Jirásková a publicistka Renáta Kiara Vargová. Místo konání najdete, když si do internetového vyhledávače zadáte heslo "Lípy u sv. Donáta". Můžete přinést malou obětinu ohni nebo něco dobrého k čaji. Vstup je volný.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival