Zprava je to s 723 REGENERACE - -

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

POZVÁNKY - PODVEČERY S REGENERACÍ - DUBEN

Autor: Pavlína Brzáková

Redakce časopisu REGENERACE pro vás ve spolupráci s pražskou Městskou knihovnou připravila setkání s publicistkou Janou Arcimovičovou, s konzultantkou v oblasti zdravého životního stylu Adi Hanou Rakušanovou a se znalcem přírodního stavitelství Ing. Arch. Petrem Hájkem. Přednášky začínají v 19:00 hodin
Přednášky se konají v Malém sále Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1. Vstupné je 40 Kč. Informace - tel.: 257 532 908, 257 532 013, pokladna - tel.: 222 113 425, 222 113 377.

6. 4. Léčivá kuchyň

Koření dokáže nejenom vyladit chuť jídla, ale má i léčivé účinky. Během přednášky publicistky Jany Arcimovičové se dozvíte, jak jednotlivé druhy působí na organismus a jak si jeho volbou můžete zlepšit zdraví.

13. 4. Viděno v auře - Dospělý, nebo dítě? Vládce, nebo oběť?

Adi Hana Rakušanová přináší zkušenosti z fotografování a měření aury, energetického obalu lidského těla, nazývaného také biopole. Co nám brání dospět a řídit svůj život? Odpověď na tuto otázku mohou prozradit barvy aurického spektra.

27. 4. Bydlení v přírodních zahradách

Ing. Arch. Petr Hájek se specializuje na projektování přírodních domů a přírodních zahrad. Vychází při tom z permakultury a budování rodových statků. Pracuje s přírodními materiály a obnovitelnými zdroji energie. Navrhuje nízkoenergetické domy se současnými technologickými parametry a aktuálním designem. Přírodní bydlení je biotop divoké, okrasné, rekreační i plodivé zahrady s obytnými prvky, která člověka živí, regeneruje a je mu skutečným domovem.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival