Zprava je to s 729 REGENERACE - -

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

POZVÁNKA - OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU 21. ČERVEN 2016 OD 18.00 HODIN

Autor: Pavlína Brzáková

Srdečně vás zveme na tradiční slunovratovou oslavu, která proběhne na křižovatce polních cest u sochy svatého Donáta, mezi obcemi Škvorec, Přišimasy a Úvaly (35 km východně od Prahy). Večerem provází spisovatelka a šéfredaktorka časopisu REGENERACE Pavlína Brzáková, bylinářka a výtvarnice Vladislava Jirásková a publicistka Renáta Kiara Vargová.

V životě našich předků byl slunovrat velmi významným dnem. Slunce v tento den dosahuje na obloze svého vrcholu a má také největší sílu. Pak postupně slábne, takže lidé se snažili dodat mu sílu a moc, o které začíná přicházet. To nejčastěji činili tak, že zapalovali ohně a věřili, že teplo a světlo slunci pomohou doplnit sílu. V tento večer si připomínáme odvěké lidské pouto s přírodou. Sbíráme třezalku, heřmánek, řebříček, mátu, popenec a další léčivé byliny.

Místo konání slunovratové oslavy najdete, když si do internetového vyhledávače zadáte heslo "Lípy u sv. Donáta". Společně prožitý obřad bude uzavřen společnou hostinou, ke které můžete také přispět ze svých zdrojů. Zveme vás tradičně na chutný koláč a čaj. Pořadatelem tohoto setkání je časopis REGENERACE. Vstup je volný.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival