Zprava je to s 88 REGENERACE - -

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

KVĚTA FIALOVÁ: ŠTĚSTÍ JE TADY A TEĎ

Autor: Jaroslav KŇAP

Květa Fialová: Štěstí je tady a teď

O nové knize Pavlíny Brzákové.

Zbrusu nová kniha Pavlíny Brzákové Květa Fialová – Štěstí tady a teď se poněkud vymyká stylu, na který jsme byli u této autorky zvyklí.
„Dříve mě život populárních osobností nijak zvlášť nefascinoval a má mysl se spíš toulala po vzdálených končinách centrální Sibiře, kam jsem po dlouhá léta jezdila provádět nativní výzkum mezi kočovné pastevce,“ říká známá etnoložka. „Ale během své redakční práce, kdy jsem neustále vedla a zaznamenávala nejrůznější rozhovory, jsem nakonec dospěla ke zjištění, že mi tolik nezáleží na kulisách, v nichž působím, ale že je pro mě důležité věnovat se žánru, jenž osobně považuji za velmi významný – vzpomínkové vyprávění ze života.“
Půvabná knížka o populární české herečce vychází k jejím osmdesátým narozeninám. „V posledních letech chodím často k nemocným nebo do domovů důchodců a povídám si s nimi o životě. Lidé mi věří. Vidí a cítí, že to, co říkám, není vymyšlené. Je něco jiného, když někomu řeknete recept, a něco jiného, když mu přinesete koláč. Jde o pozitivní pohled na bytí, který mi pomáhá a kterým se řídím. A může se jím řídit každý člověk.“ Tolik Květa Fialová.

Fotografie

Knihu z produkce nakladatelství EMINENT v pražském Baru jménem Krásný ztráty pokřtili herec Jaroslav Dušek (vpravo) a bylinář Pavel Váňa (druhý zprava). Zleva: Pavlína Brzáková a Květa Fialová.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival