Zprava je to s 90 REGENERACE - RUDOLF STEINER: PROJEVY KARMY -

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

RUDOLF STEINER: PROJEVY KARMY

Autor: Dobra BEDNÁŘOVÁ a red

Knižní galerie 10/2009.

obálkaVážení čtenáři, v tomto čísle vám poprvé přinášíme novou rubriku, kterou připravuje naše redakce společně s knihkupectvím Dobra, které možná navštěvujete v pražské Celetné ulici. Chtěli bychom vám přiblížit některé tituly, které nemají "komerční nádech" a které společně považujeme za duchovně velice cenné. Jako první představíme dílo sestavené podle přednáškového cyklu Rudolfa Steinera a nazvané Projevy karmy.

Zakladatel antroposofie Rudolf Steiner sám napsal několik knih a pronesl téměř šest tisíc přednášek. Mnoho z nich bylo naštěstí stenografi cky zaznamenáno a vycházely postupně, některé až po jeho smrti v roce 1925. Přednáškový cyklus Projevy karmy uvedl v květnu 1910 v Hamburku. Lépe se budou tyto přednášky samozřejmě číst lidem, kteří znají alespoň základy jeho přírodní filosofie, například z knihy Tajná věda v nástinu.

V Projevech karmy se Rudolf Steiner věnuje podstatě a významu karmy jednotlivých osobností, rozebírá různé životní nehody, živelní události, nemoci a zdraví ve vztahu ke karmě a dotýká se také problematiky svobodné vůle v poměru ke karmě. Jeho dílo se neopírá o žádné spirituální experimenty, regresní sezení nebo hypnotická bádání, nýbrž o hluboký jasnovidný vhled, kterým byl Rudolf Steiner proslulý. Rozhodně není jednoduchou četbou, ovšem určitě stojí za to ji studovat a ještě lépe pochopit.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival